Máme pro vás kompletní plán na úpravu hmotnosti zdarma

Žádné zázračné diety a pilulky neexistují. Vytvořte si u nás jídelníček spolu s plánem na cvičení. Vše zcela ZDARMA

Na základě údajů, které zadáte Vám náš FitList algoritmus sestaví jídelníček na míru s doporučeným denním příjmem kalorií a s přesným rozpisem jídel.


Flexibilní jídelníček na každý den v týdnu

Najdete nás také na

Rychlé náhrady jsou dostupné na každém kroku a je snadné a pohodlné upřednostňovat nezdravý způsob stravování. FitList vítám jako skvělou pomůcku pro lidi, kteří si význam zdravé stravy uvědomili a jsou odhodláni změnit své návyky.

MUDr. Filip Šivec, lékař

Osobní plán na cvičení přesně pro Vás

Opět stačí pouze zadat Vaše údaje a dostanete cvičební plán přesně pro Vás. Cvičíte doma nebo v posilovně? Chcete zhubnout, zpevnit nebo přibrat? Stíháte jen dva tréninky v týdnu nebo Vám nedělají problém tři až čtyři? 

 

Všechny tyto požadavky budou zohledněny ve Vašem cvičebním plánu! A co ještě? Přesný popis provádění každého cviku i s obrázky a instruktážními videi!

Začít cvičit je jeden z nejlepších nápadů, jaké můžete dostat. A začít cvičit s rozumem a efektivně je tou nejlepší cestou, jak tento nápad uskutečnit. Nechte si poradit odborníky a neriskujte promarněný čas nebo zranění.

Tomáš, profesionální trenér

Slevové kupóny do desítek eshopů

Máme pro vás připraveno 35 slevových kódů. Ušetřit můžete až desítky procent z nákupů. Od výživových doplňků, přes věci na cvičení až po nábytek a doplňky do domácnosti. Vše pro vás, abyste ušetřili.


Registrací se k ničemu nezavazujete.

Získáte jídelníček, plán na cvičení a přístup ke kupónům.

Není na co čekat, stačí se přidat

Čeká na vás jídelníček se stovkou receptů, plán na cvičení přesně pro vás a desítky kuponů. Stačí se ZDARMA přidat.